Pierwsza pomoc - szkolenia

szkolenieZasłabnięcia, wypadki, nagłe zdarzenia losowe – i wedle książkowej wiedzy – tylko 4 i pół minuty, żeby nie dopuścić do nieodwracalnych zmian w mózgu. Wystarczy tylko kilka aktywnie spędzonych godzin, żeby w razie nagłej potrzeby uratować ludzkie życie. Ta wiedza i umiejętności są bezcenne.

Merkus oferuje jednodniowe autorskie szkolenie, dzięki któremu każdy uczestnik będzie praktycznie i teoretycznie przygotowany do udzielenia pomocy w najczęstszych stanach zagrożenia życia u osób dorosłych oraz dzieci. Gwarantujemy wiedzę popartą doświadczeniem Zespołu Ratownictwa Medycznego, gdzie każdego dnia spotykamy się z sytuacjami zagrożenia życia. Skondensowany program kursu poparty przykładami z życia i ćwiczeniami „na sucho” gwarantuje, że informacje i umiejętności, które zyskacie, zostaną z Wami na dłużej.

Podczas zajęć korzystamy ze schematów Basic Life Support i Automated External Defibrillation, opracowanych przez Ratowników i lekarzy medycyny ratunkowej, na podstawie najnowszych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji.

Na zajęciach poza wykładami korzystamy z filmów i prezentacji multimedialnych, które obrazowo przedstawiają wybrane sytuacje ratownicze. Zapewniamy kilka godzin ćwiczeń praktycznych, m.in. resuscytację krążeniowo-oddechową na fantomach z programami komputerowymi. Dzięki temu uczestnicy mają możliwość sprawdzenia się w pozorowanych sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Każdy kurs kończy się egzaminem praktycznym i teoretycznym, który jest również powtórką uzyskanej wiedzy i umiejętności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze szkolenie z pierwszej pomocy ukończyli Państwo z ugruntowaną już wiedzą. W ofercie transport medyczny i sanitarny, przewozy osób chorych do szpitali w tym przewozy międzynarodowe.

 

Skontaktuj się z nami

Loading...
Loading...